A A A

Futura 860

 Ekonomiczny jacht motorowy Futura 860 to houseboat dla załóg ceniących komfort i wygodę. 

Jacht jest ośmioosobowy, posiada 3 oddzielne zamykane kabiny dwuosobowe i dwie koje w mesie. Na jachcie jest kabina WC z toaletą morską i z prysznicem oferującym ciepłą i zimnną wodę. Ponadto przestronna mesa z kuchenką gazową, lodówką elektryczną, zlewem oraz wygodnym stołem przy którym cała załoga może zjeść wspólny posiłek.

Nowoczesne wyposażenie sprawia, że prowadzenie jachtu Futura 860 jest bardzo przyjemne i dostępne nawet dla osób niedoświadczonych-Futura 860 może być prowadzona bez uprawnień. Na jachcie są dwa stery strumieniowe dzięki którym podejście do kei jest znacznie ułatwione jak i echosonda z GPS, która ułatwi dotarcie do celu i pomoże omijając niebezpieczeństwa na jeziorze.
 
Pokład na całym swoim obwodzie wyposażony jest w relingi, co wpływa na bezpieczeństwo i łatwość podczas poruszania się między rufą a dziobem, a warto się tam udać i zażyć kąpieli słonecznych leżąc na wygodnym materacu. Podczas wietrznej czy deszczowej pogody umieszczone na jachcie bimini umożliwia zamknięcie całego kokpitu. 
 
Ponadto jacht przystosowany jest do przewozu rowerów i wyposażony w ogrzewanie.  
 
Na koniec warto wspomnieć, że nowoczesny design i funkcjonalność jahchtu Futura 860 doceniono nagrodą główną w klasie Houseboat podczas V Mazurskich Targów Sportów Wodnych.